Můj výběr
0 položek
Co je to? »
Váš košík:
0 za 0
| Přihlášení »
Vyberte si kategorii
Úvod > Novoročenky a reklama

Něco málo o novoročenkách...

Novoročenky jsou tradičním prostředkem, jak popřát vše nejlepší do nového roku svým obchodním partnerům, přátelům nebo významným klientům. Nabízíme je v mnoha grafických provedeních a formátech velikostí. Oblíbené jsou novoročenky s tradičními motivy Vánoc a oslav nového roku. V naší nabídce nechybí ani vtipné novoročenky a jiné PF karty (přečtěte si více o historii vzniku novoročenek a PF) s nápisy nebo kalendářem. Prohlédněte si naši nabídku a jistě si vyberete.

Novoročenky a reklama / marketing

Novoročenky jsou vhodným marketingovým nástrojem, vyjadřují, že Vám nebo Vaší společnosti záleží na klientech a obchodních partnerech. Originální osobní přání potěší každého obdarovaného a zajistí, že bude mít pocit výjimečnosti. Novoročenky také pomáhají upevňovat přátelské a obchodní vztahy, na kterých jsou dobré obchody založeny.

Co by na firemní novoročence nemělo chybět je firemní logo nebo slogan, který se váže k Vaší společnosti. Vhodným doplněním je i vlastnoruční podpis majitele firmy nebo jiného zástupce firmy, který novoročence vtiskne punc individuality a jedinečnosti.

Hot-line: 603 729 354
výrábíme novoročenky a vánoční přání
|Copyright © 2010-2015 www.vanocni-prani-pf.cz